Exisport - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Exisport

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Exisport

Spoločnosť Exisport na Slovensku pôsobí v oblasti športových potrieb a módy už dlhé roky a v súčasnosti má najväčšiu sieť predajní v krajine. Pre mnohých Slovákov je návšteva predajne Exisportu zahájením tradičnej prípravy na novú športovú sezónu. Ešte pred samotnou návštevou si však prezrite akčný leták Exisport, vďaka ktorému môžete naraziť na výnimočné produkty za výnimočnú cenu.

Prečo nakupovať v Exisporte?

Exisport presvedčil mnohých zákazníkov o svojej kvalite širokou ponukou svetových športových značiek, bohatým výberom produktov a módy na rôzne druhy športov a aj zaujímavými cenami, zľavami a vernostnými programami, vďaka ktorým sa mnohí zákazníci do predajní Exisportu radi vracajú. Nájdete tu značky ako Adidas, Fila, Head, Kappa, Merell, Northfinder či Trezeta. Vybrať si môžete zo športovej módy pre ženy, mužov a deti, ale aj športové doplnky a potreby pre asi každý mysliteľný šport.

Veľkým plusom je aj množstvo predajní po celom Slovensku, ktoré sa nachádzajú hlavne v nákupným centrách a preto sú vždy poruke. Veľkým plusom a obľúbenou službou je aj vernostný program – zákazníci s Exisport kartou môžu nakupovať so zaujímavými zľavami. Lacnejšie ceny nájdete aj v akčnom letáku Exisport, ktorý vychádza každý mesiac. Prezrite si ho na našom webe Kompas zliav, kde nájdete vždy aktuálny akčný leták vo vysokej kvalite. Už sa teda nestane, že by vám nejaké zľavy utiekli. Vybavte sa na novú športovú sezónu v Exisporte

Lokácie a otváracie hodiny Exisportu

Exisport má v súčasnosti na Slovensku desiatky predajní v rôznych regiónoch, takže dostupnosť je naozaj široká. Otvorené sú väčšinou denne od 9:00 do 21:00. Prelistujte si aj tematické letáky Exisport, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - šport