Intersport - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Intersport

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Intersport

Na Slovensku operuje viacero obchodov zameraných na športové potreby, doplnky a oblečenie. Patrí medzi ne aj Intersport - najväčší predajca športového oblečenia a vybavenia na svete. Investujte do nového športového vybavenia a zároveň ušetrite. Ako? Využívajte zľavy z letáku Intersport. Vychádza raz mesačne. Keď nové vybavenie, tak kvalitné a... za akčnú cenu.

Prečo nakupovať v Intersporte?

Z ponuky si vyberú dámy, páni i deti. Čo aktuálne pre svoj aktívny pohyb potrebujete vy? Začnite kvalitnou obuvou. Ďalšie športové vybavenie v predajniach Intersport zoženiete podľa konkrétnej aktivity - cyklistika, fitness, beh, inline a množstvo ďalších športov. Že akurát nič nehľadáte? Aj tak nahliadnite do letáku Intersport. Možno v ňom objavíte ponuku za cenu, ktorej neodoláte. A prečo vybavenie kupovať až za niekoľko mesiacov za plnú cenu, keď teraz za neho ušetríte. Máte svoju obľúbenú športovú značku? S najväčšou pravdepodobnosťou ju nájdete zastúpenú aj v obchodoch Intersport. Okrem tých svetoznámych predáva Intersport aj niektoré výhradné - Energetics, Etirel, Firefly, Genesis, McKinley, Pre Touch a TECNOpro. Pod týmito značkami nájdete rozmanité športové vybavenie. Základné vlastnosti však majú spoločné - špičkovú kvalitu, vynikajúce úžitkové vlastnosti a priaznivú cenu. Za cenu, ktorá poteší, nie sú len vyššie uvedené značky. Tie najlákavejšie ponuky vám pravidelne prináša akčný leták Intersport. Už ste sa zoznámili s jeho aktuálnou verziou? Ak nie, napravte to na webe Kompas Zliav. Všetky letáky na ňom sú vo vysokom rozlíšení. Podporte svoju radosť z pohybu kvalitným športovým vybavením.

Lokácie a prevádzková doba Intersport

Nákupy v obchodoch Intersport si na Slovensku môžete užívať približne troch desiatkach predajní. Nájdete ich v každom väčšom meste, niekde dokonca viackrát. Otváracia doba pobočiek je väčšinou od 9:00 do 20:00. Sortiment si môžete tiež prezrieť a objednať na webových stránkach https://www.intersport.sk. Prelistujte si tematické letáky Intersport, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - šport