Tatra banka - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

Doba sa posúva vpred a to sa odzrkadľuje na viacerých každodenných faktoroch. Výnimkou nie je ani spôsob platby či návšteva banky za účelom spolupráce.

Bankujte moderne s Tatrabankou

Všimli ste si, že prakticky aj u nás, ale predovšetkým v zahraničí sa tešia bezhotovostné platby rastúcej popularite a stávajú sa takmer samozrejmosťou? Vlastne aká praktická a funkčná dokáže byť platobná karta sme zažili počas najväčšej pandémie spôsobenej covidom 19, kedy napríklad niektoré kuriérske služby výrazne uprednostňovali platbu kartou a s touto požiadavkou sa na svojich zákazníkov pridávali aj ďalšie odvetvia.

V neposlednom rade sa podobným fenoménom stáva pohodlný internetbanking a s ním súvisiace všetky akcie a operácie uskutočnené elektronicky, napr. prostredníctvom počítača. Okrem iného máte touto formou komfortný a okamžitý prehľad o vašich vkladových ako aj výberových transakciách. Tieto ako aj ďalšie moderné a pre dnešnú dobu naozaj oceniteľné služby vám poskytuje Tatrabanka.

V úvode článku sme spomenuli zahraničie. Práve cestovanie do susedných európskych krajín je trendom mladých, ale v podstate aj starších Slovákov. Mimochodom v zahraničí takisto oceníte šikovný spôsob platby ako aj okamžitý prevod meny a aktuálny prehľad, ktorý ponúka kurzový lístok, čo vám s presnosťou povie, ako si na tom stojí euro v porovnaní s inou menou.

Majte preto svoje peniaze vždy po ruke vo forme platobnej karty a využitím súčasných inovatívnych služieb, vďaka ktorým prebieha všetko expres rýchlo, prehľadne a pohodlne, či už ste doma alebo v zahraničí.

Oceniteľné sú takisto súčasné online nástroje, vďaka ktorým dokážete mnohé veci vybaviť priamo cez internet. Rovnako sa prostredníctvom internetu, názorov špecialistov, bežných zákazníkov a v neposlednom rade webu Tatrabanky www.tatrabanka.sk dokážete lepšie informovať o službách, akými sú pôžička, hypotéka, cestovné poistenie a nechýba ani odborný finančný slovník či spoľahlivá kalkulačka.

Najnovšie letáky
Predajcovia - financie a služby