Všeobecná úverová banka - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

„Bankovanie“ je v dnešnej dobe prirodzenou súčasťou spoločnosti. Aby ale prebiehalo prehľadne, rýchlo a prakticky, banky modernizujú svoju ponuku a služby.

Banky sa prispôsobujú svojim zákazníkom – to vedia aj vo VÚB
Vôbec k prvým oficiálnym bankám v Slovenskej republike sa radí Všeobecná úverová banka www.vub.sk, ktorá má v našom kraji aktuálne už niečo okolo 200 pobočiek a vyše 500 bankomatov.  

Osobný kontakt s bankou je tak kedykoľvek k dispozícii a prístupný na viacerých miestach SR, aktuálne otváracie hodiny sú väčšinou od 9:00 do 17:00, prípadne do 20:00. Ale s rýchlou a jednoduchou operáciou na vašom účte vám spoľahlivo pomôže tiež bankomat, k čomu vám vlastne postačí len vaša banková karta. Služby VÚB sa totiž po celý čas prispôsobujú modernizáciám a takisto potrebám spoločnosti, resp. svojim zákazníkom.

Chceme tým poukázať napríklad na v súčasnosti populárnu službu internet banking (ib), typickú pre dnešné technológie a ich praktické využitie. Dnes prakticky k rôznym operáciám čoraz častejšie využívame mobil. Vďaka internetovému bankovníctvu máte k svojej banke neustály a okamžitý prístup, čím svoj účet môžete riadiť elektronicky, teda napr. z vášho počítača. Každý bankový účet v rámci transakcií uskutočnených v krajinách EÚ má svoje špecifické medzinárodné číslo, čiže IBAN, čo je zároveň číselný kód pre konkrétny účet užívateľa.

Hlavne tí, ktorých záujem sa orientuje aj na hotovosť v inej mene, než aká je ich tuzemská, a potrebujú vedieť jej aktuálny kurz, zasa rozhodne uvítajú šikovný prevod meny, kedy vám presnú hodnotu prezradí aj dostupná kurzová kalkulačka. Chcete vedieť aký má aktuálny kurz euro s prevodom na dolár či inú požadovanú zahraničnú menu? 

•    Nie je problém, celý proces je praktický a rýchly. 

A pokiaľ spomíname prístup k možnosti prepočítať si finančné čiastky, rozhodne oceniteľnou je v odlišných prípadoch hypotekárna kalkulačka, aby ste mali svoje peniaze a stav hypotéky vždy prehľadne pod kontrolou. V neposlednom rade je k vašim potrebám dostupná prístupná pôžička či takisto služby v rámci poistenia ako napríklad poistenie auta alebo cestovné poistenie. 

Najnovšie letáky
Predajcovia - financie a služby