Tchibo - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Tchibo

Značku skvelej kávy Tchibo dnes pozná takmer každý. Od svojich začiatkov sa však posunula ďalej a dnes tu okrem kávy nájdete aj ďalší sortiment. Tchibo je synonymom kvality a čerstvosti, a tieto hodnoty si uchováva dodnes. Pôsobí v mnohých odvetviach, nielen v tom s kávou, aj keď tá stále hrá hlavnú úlohu. V katalógu Tchibo nájdete kávu, kávovary, kapsule do kávovaru, kávu, ale tiež outlet, ktorý sortiment v Tchibo posunul na novú úroveň. K spoločnosti Tchibo nerozlučne patrí aj značka Cafissimo, ktorá združuje kapsule tých najlepších kávových odrôd.

Prečo nakupovať v Tchibo?

Vo svojich predajniach Tchibo ponúka široký sortiment, ktorý zahŕňa nielen kávu. Zákazníkom ponúka kvalitu za prijateľné ceny už od svojho založenia v roku 1949. Dnes môžete na Tchibo nakúpiť aj z pohodlia domova na e-shope https://www.tchibo.sk. Nákup sa tak stáva praktickejším a často výhodnejším. V letáku Tchibo nájdete vždy skvelé zľavy a akcie, ktoré potešia každého milovníka kávy. Tchibo vám ponúkne skvelé kávovary spolu s kvalitnou kávou. V katalógu Tchibo ale nájdete aj outlet s oblečením a praktickými doplnkami do domácnosti alebo hračkami pre deti. Či už si vyberiete deku, hrnčeky alebo oblečenie pre bábätko, v Tchibo vždy nájdete kvalitu a prírodné materiály.

Na stránkach Tchibo nájdete okrem letáku aj množstvo inšpirácie na výlety, recepty alebo aktivity vhodné pre deti. Káva je pre Tchibo však stále prioritou a nájdete tu kvalitnú kávu z čerstvo namletých zŕn, ale aj kapsule do kávovaru, či produkty vo výpredaji, ktorý sa vždy vyplatí pozrieť. Nikdy neviete, čo sa vám môže hodiť. Značkou kvality je v Tchibo značka Barista. Káva s touto značkou je vhodná na prípravu v akomkoľvek prístroji, či už je to pákový kávovar, french press alebo filter. S Baristou si kávu vychutnáte na najvyššej úrovni. Nakupujte online s použitím zľavových kupónov a kúpte aj niečo pre deti.

Lokácie a prevádzková doba Tchibo

Predajne Tchibo nájdete v siedmych mestách na Slovensku: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Trnava a Žilina. Prelistujte si leták Tchibo a zistite, aké sú aktuálne akcie, zľavy a výpredaje. Otváracia doba predajní je zväčša od 9 do 21:00, čo vám dáva dostatok času si vybrať to najlepšie z ponuky Tchibo. Na predajni vás obslúži skúsený barista a môžete si vychutnať skvelú kávu aj priamo v predajni alebo si ju zobrať so sebou. Tak neváhajte a skočte si do Tchibo pre tie najlepšie akcie a zľavy.

Najnovšie letáky
Predajcovia - oblečenie