Pepco - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Pepco

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Pepco

Európska diskontná sieť ponúka široký sortiment oblečenia pre bábätká, deti i dospelých. Okrem toho tu nájdete tiež hračky pre deti, úžasné dekorácie a ďalšie pomôcky do domácnosti. Pepco je na trhu už vyše 13 rokov a po celej Európe prevádzkuje okolo 1 200 predajní. Na Slovensku je už 99 predajní Pepco a nájdete ich napríklad v Bratislave, Nitre, Košiciach či Banskej Bystrici. Obľubu u zákazníkov si Pepco získalo najmä priaznivými cenami a širokým sortimentom, v ktorom nájdete všetko možné, napríklad, deky, penové puzzle, hračky alebo karnevalové masky či oblečenie.

Prečo nakupovať v Pepco?

Predajne Pepco ponúkajú fantastický tovar za bezkonkurenčne najnižšie ceny. Oblečenie pre bábätká, deti i dospelých tu nájdete skutočne za veľmi rozumnú cenu. Svojmu dieťaťu urobíte radosť krásnou hračkou, za ktorú neminiete všetky vaše úspory. Dekoratívne predmety do domácnosti oceníte rovnako ako praktické pomôcky. Najbližší obchod Pepco nájdete na https://pepco.sk. Sledujte aj aktuálny leták Pepco, v ktorom nájdete ešte výhodnejšie akcie a zľavy. Katalóg Pepco nájdete aj na ich stránkach a v e-shope, kde takisto je aj nový leták či informácie o akciách a výpredajoch.

Aktuálny leták Pepco nájdete dostupný aj na webe Kompas Zliav a budete tak mať vždy všetky akcie a zľavy po ruke.

Akciové letáky Pepco

Prelistujte si časovo limitovanú ponuku v aktuálnom akciovom letáku Pepco a nakupujte ešte výhodnejšie, napríklad aj cez online shop. Ponuku na tento týždeň si prezrite v pohodlí vášho domova online. Nakupujte ešte výhodnejšie a hlavne rozumne. Po skončení špeciálnej akcie u nás nájdete letáky s ponukou na nadchádzajúce obdobie.

Lokácie a prevádzková doba Pepco

Na Slovensku prevádzkuje Pepco 99 predajní a to takmer v každom kúte Slovenska. Svoju predajňu Pepco už má Bratislava, Skalica, Trnava, Poprad, Komárno, Nitra, Banská Bystrica, Humenné, Košice či Trebišov. Na stránke https://pepco.sk nájdete všetky informácie o predajniach, rovnako ako aj aktuálny leták. Prelistujte si tematické letáky Pepco, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje. Nenechajte si ujsť novinky a nové letáky, nakupujte výhodne v Pepco a aj vaša peňaženka bude spokojná.

Najnovšie letáky
Predajcovia - oblečenie