kik - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky kik

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Kik

Nemecká spoločnosť Kik sa zameriava na predaj textilu a ďalšieho rozmanitého sortimentu - darčekových predmetov, domáceho textilu, písacích potrieb, hračiek, doplnkov a mnoho ďalšieho atraktívneho tovaru. Vďaka diskontným princípom si Kik zachováva nízke ceny. Tie najatraktívnejšie ponuky zhromažďuje akciový leták, ktorý vychádza raz mesačne. Pozrite si pred nákupom aktuálny leták, aby ste zistili, aké akcie a zľavy vo vašej predajni Kik nájdete. Nakúpte si oblečenie a ďalší užitočný tovar za viac než príjemnú cenu. Inšpiráciu naberiete aj v e-shope https://spolocnost.kik-textilien.sk.

Prečo nakupovať v Kik?

Predajne textilu Kik najviac ocenia rodiny s deťmi a všetci, ktorí radi nakupujú výhodne.

Hlavnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkom čo najlacnejší tovar. Snáď každý leták Kik vás niečím zaujme. Rozhodne však neplatí, že je lacné len to, čo v ňom nájdete.

Sortiment obchodu je obrovský - oblečenie, šperky a doplnky, bytové dekorácie, galantéria, detské hračky, riad, hygienické potreby… A to zďaleka to nie je všetko. Budete prekvapení, čo všetko v Kik objavíte. Na leto sa hodia nové plavky, v zime oceníte peknú zimnú bundu. Katalóg Kik ponúka množstvo tipov pre každého, napríklad rôzny textil, oblečenie aj štýlové doplnky do bytu. Prejdite si predajňu a určite natrafíte na niečo, čo sa vám aktuálne hodí.

Uvítali by ste tipy na akčné ceny? Otvorte nový leták Kik a inšpirujte sa. Chcete sa dozvedieť o aktuálnych akciách a zľavách ešte pohodlnejšie? Zabudnite na tlačoviny v schránke, aj na online letáky v zlej kvalite, na webe Kompas Zliav vždy nájdete aktuálny leták Kik so všetkými akčnými ponukami. Jeho vysoká kvalita je samozrejmosťou. S výberom vám pomôže aj online shop, kde nájdete rôzne tipy a informácie z obchodu.

Lokácie a prevádzková doba Kik

Predajne Kik nájdete po celom Slovensku a aj v ostatných európskych krajinách, predovšetkým v Nemecku. Svoje obchody už majú napríklad Košice, Trnava, Bratislava, Nitra aj Žilina. Otváracia doba býva väčšinou od 9:00 do 20:00. Prejdite si obchod, prelistujte si aktuálny leták Kik, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje, alebo nazbierajte inšpiráciu v katalógu.

 

Najnovšie letáky
Predajcovia - oblečenie