Informácie o obchode Bonprix

Letáky Bonprix

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Bonprix

Bonprix je módy dom sídliaci v Hamburgu, ktorý pôsobí v 29 krajinách v Európe, Južnej a Severnej Amerike. Zákazníkom prináša najnovšie módne trendy na rôzne príležitosti, v rôznych štýloch a veľkostiach. Nájdete tu šaty na rôzne príležitosti, topánky aj módnu obuv, tuniky, nohavice a mnoho iného. Každý mesiac značka predstavuje novú kolekciu, ktorú sa oplatí prezrieť si ešte pred nákupom v ich aktuálnom katalógu. Získate tým nielen predstavu o aktuálnom tovare, ale aj módny prehľad a často potrebnú inšpiráciu. Letáku Bonprix nájdete lákavé zľavy a akcie na novinky z katalógu.

Prečo nakupovať v Bonprix?

Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť a široký sortiment produktov tento fakt len potvrdzuje. Vyberie si naozaj každý. E-shop https://www.bonprix.sk sa síce orientuje na ženy, svoje si tu však nájdu aj muži či rodičia pre svoje deti. Okrem samotného oblečenia môžete v Bonprixe zakúpiť aj bytový textil, dekorácie a doplnky či textil do kúpeľne, spálne, deky alebo záclony. K nákupu vás okrem skvelej ponuky tovaru vo vysokej kvalite a za naozaj výhodné ceny môže presvedčiť bezpečnosť nákupu v e-shope a výhodný systém vrátenia tovaru či prípadnej reklamácie. Vyberte si z katalógu novinky v oblasti módy a obohaťte svoj šatník o nové nohavice alebo topánky. Nové šaty sa hodia vždy a vytvorenie objednávky je skutočne jednoduché. Prezrite si aj nový katalóg, kde nájdete novinky, zľavy a akcie a ani vaša peňaženka tak neutrpí veľké straty.

Ešte predtým, ako sa potešíte novým oblečením z Bonprixu, nezabudnite si prezrieť ich tematický aktuálny katalóg. Nájdete v ňom množstvo nových produktov na nadchádzajúcu sezónu, celú hromadu módnych tipov a najmä zľavnené produkty aj výpredaje, takže sa k naozaj kvalitným kúskom dostanete za veľmi výhodnú cenu. Bonprix katalóg nájdete na webe Kompas zliav vo vysokej kvalite a vždy aktuálny. Potešte sa teda novým módnym kúskom.

Lokácie a otváracie hodiny Bonprix

Spoločnosť Bonprix na Slovensku neprevádzkuje žiadne kamenné predajne a tovar je potrebné objednať si prostredníctvom e-shopu. Môžete tak urobiť kedykoľvek na webovej stránke https://www.bonprix.sk. Prelistujte si aj nové katalógy a letáky Bonprix, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - oblečenie