Bonprix - letáky, zľavy, otváracie hodiny

Bonprix - Lokality

O spoločnosti Bonprix

Bonprix je módy dom sídliaci v Hamburgu, ktorý pôsobí v 29 krajinách v Európe, Južnej a Severnej Amerike. Zákazníkom prináša najnovšie módne trendy na rôzne príležitosti, v rôznych štýloch a veľkostí. Každý mesiac značka predstavuje novú kolekciu, ktorú sa oplatí prezrieť si ešte pred nákupom v ich katalógu. Získate tým nielen predstavu o aktuálnom tovare, ale aj módny prehľad a často potrebnú inšpiráciu.

Prečo nakupovať v Bonprix?

Bonprix je medzinárodná odevn spoločnosť a široký sortiment produktov tento fakt len potvrdzuje. Vyberie si naozaj každý. E-shop sa síce orientujen a ženy, svoje si tu však nájdu aj muži či rodičia pre svoje deti. Okrem samotného oblečenia môžete v Bonprixe zakúpiť aj bytový textil, dekorácie a doplnky či textil do kúpeľne, spálne, deky alebo záclony. Okrem skvelej ponuky tovaru vo vysokej kvalite a za naozaj výhodné ceny vás k nákupu môže presvedčiť bezpečnosť nákupu v e-shope a výhodný systém vrátenia tovaru či prípadnej reklamácie.

Ešte predtým, ako sa potešíte novým oblečením z Bonprixu, nezabudnite si prezrieť ich tematický katalóg. Nájdete v ňom množstvo aktuálnych produktov na nadchádzajúcu sezónu, celú hromadu módnych tipov a najmä zľavnené produkty, takže sa k naozaj kvalitným kúskom dostanete za veľmi výhodnú cenu. Bonprix katalóg nájdete na webe Kompas zliav vo vysokej kvalite a vždy aktuálny. Potešte sa teda novým módnym kúskom.

Lokácie a otváracie hodiny Bonprix

Spoločnosť Bonprix na Slovensku neprevádzkuje žiadne kamenné predajne a tovar je potrebné objednať si prostredníctvom e-shopu. Môžete tak urobiť kedykoľvek na webovej stránke https://www.bonprixshop.eu. Prelistujte si aj tematické letáky Bonprix, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.