kik - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O společnosti Kik

Nemecká spoločnosť Kik sa zameriava na predaj textilu a ďalšieho rozmanitého sortimentu -

darčekových predmetov, domáceho textilu, písacích potrieb, hračiek, doplnkov atď. Vďaka diskontným princípom si Kik zachováva nízke ceny. Tie najatraktívnejšie ponuky zhromažďuje akciový leták, ktorý vychádza raz mesačne. Nakúpte si oblečenie a ďalší užitočný tovar za viac než príjemnú cenu.

Prečo nakupovať v Kik?

Predajne textilu Kik najviac ocenia rodiny s deťmi a všetci, ktorí radi nakupujú výhodne.

Hlavnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkom čo najlacnejší tovar. Snáď každý leták Kik Vás niečím zaujme. Rozhodne však neplatí, že je lacné len to, čo v ňom nájdete.

Sortiment obchodu je obrovský - oblečenie, šperky a doplnky, bytové dekorácie, galantéria, detské hračky, riad, hygienické potreby… A to zďaleka to nie je všetko. Budete prekvapení, čo všetko v Kik objavíte. Prejdite si predajňu a určite natrafíte na niečo, čo sa Vám aktuálne hodí.

Uvítali by ste tipy na akčné ceny? Otvorte leták Kik a inšpirujte sa. Chcete sa dozvedieť o zľavových akciách ešte pohodlnejšie? Zabudnite na tlačoviny v schránke, aj na online letáky v zlej kvalite. Na webe Kompas zliav vždy nájdete aktuálny leták Kik so všetkými akčnými ponukami. Jeho vysoká kvalita je samozrejmosťou.

Lokácia a prevádzková doba Kik

Predajne Kik nájdete po celom Slovensku a aj v ostatných európskych krajinách, predovšetkým v Nemecku. Otváracia doba býva väčšinou od 9:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Kik, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.