Klas - letáky a akčné ponuky


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Klas, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Klas a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Klas, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

Leták Klas
Leták Klas - 6.2.2023 - 12.2.2023.
6.2. - 12.2.2023
Platný vo všetkých predajniach Klas
Leták Klas
Leták Klas - 2.2.2023 - 15.2.2023.
2.2. - 15.2.2023
Platný vo všetkých predajniach Klas
 

Najlepšie letáky a akcie obchodu Klas na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu Klas na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu Klas
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě Klas. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne Klas, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu Klas, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni Klas. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 2 aktuálne platných letákov Klas platných až do 15.2.2023. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety a to konkrétne: káva, alkohol, vodka, FRUCONA, olej, med, šumivé víno, Corgoň, pivo, oblátka, ktoré môžete kúpiť v 15 pobočkách v mestách Košice, E-shop a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu Klas, kde nájdete 117 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka Klas, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 2 aktuálne platných letákov.

Produkty v letákoch Klas

Najnovšie letáky

Predajcovia - hypermarkety a supermarkety