Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

KON-RAD - akciové letáky

 

Ak na internete hľadáte letáky obchodu KON-RAD, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu KON-RAD a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu KON-RAD, potom ste na správnom mieste.

Najlepšie letáky a akcie obchodu KON-RAD na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu KON-RAD na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu KON-RAD
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě KON-RAD. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne KON-RAD, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu KON-RAD, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni KON-RAD. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 1 aktuálne platných letákov KON-RAD platných až do 30.4.2024. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety a to konkrétne: víno, alkohol, rum, biele víno, citróny, gin, kolový nápoj, vodka, slivovica, minerálna voda, ktoré môžete kúpiť v 3 pobočkách v mestách víno, alkohol, rum, biele víno, citróny, gin, kolový nápoj, vodka, slivovica, minerálna voda a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 157 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu KON-RAD, kde nájdete 79 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka KON-RAD, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 1 aktuálne platných letákov.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety