Kraj - letáky a akčné ponuky


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Kraj, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Kraj a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Kraj, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

Leták Kraj
Leták Kraj - 9.2.2023 - 15.2.2023.
9.2. - 15.2.2023
Platný vo všetkých predajniach Kraj
 

Najlepšie letáky a akcie obchodu Kraj na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu Kraj na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu Kraj
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě Kraj. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne Kraj, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu Kraj, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni Kraj. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 1 aktuálne platných letákov Kraj platných až do 15.2.2023. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety a to konkrétne: Rajo, smotana, Milka, pralinky, bonboniéra, alkohol, jogurt, Bognár - Mäso, biele víno, nátierka, ktoré môžete kúpiť v 23 pobočkách v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Prievidza, Pezinok a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu Kraj, kde nájdete 102 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka Kraj, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 1 aktuálne platných letákov.

Produkty v letákoch Kraj

Najnovšie letáky

Predajcovia - hypermarkety a supermarkety