Dr. Max - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Dr. Max

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Dr. Max

Určite ste už počuli o lekárni Dr. Max, dokonca je možné, že ste aj jej pravidelným zákazníkom. Ide o spoločnosť s najväčšou lekárenskou sieťou na Slovensku

Lekáreň si zakladá na trvalo nízkych cenách liekov a zákazníkom prináša rôzne akčné ponuky (nielen) prostredníctvom letáku Dr. Max, ktorý vychádza raz mesačne. Neutrácajte za lieky a ďalšie prípravky z oblasti zdravia viac, ako je nevyhnutné.

Prečo nakupovať v Dr. Max?

Nejaký liek, potravinový doplnok, kozmetiku či iný prípravok pre starostlivosť o zdravie a krásu aspoň občas kupuje každý. Ak hľadáte široký výber spomínaných produktov, vydajte sa do lekárne Dr. Max. Okrem liekov na predpis lekáreň ponúka prípravky pre krásu a starostlivosť o telo, produkty pre matku a dieťa, čaj, výživu, výživové doplnky, prípravky pre zdravotnú prevenciu, zdravotné pomôcky, lieky proti bolesti a podobne. Ako sa v takej veľkej ponuke zorientovať? Jednoducho - vďaka roztriedeniu sortimentu do tematických regálov.

Pri výbere natrafíte aj na privátnu značku Dr. Max, orientujúcu sa na zákazníkov hľadajúcich výhodnú cenu za slušnú kvalitu. Ponuka tejto značky sa neustále rozširuje.

Príjemne vás prekvapia trvalo nízke ceny liekov a doplatkov. Z ďalších výhod sa môžete tešiť vďaka vernostnému programu Karta výhod a akčným zľavám na vybraný sortiment, ktoré každý mesiac nájdete v letáku Dr. Max. V lekárni vás privítajú odborníci ponúkajúci okrem iného preventívne programy a systematicky konzultačné služby pre astmatikov, fajčiarov, diabetikov a ďalšie špecifické skupiny zákazníkov. A čo práve teraz v lekárni nájdete za akčnú cenu? Prezrite si aktuálny leták Dr. Max v ľahko čitateľnej podobe na webe Kompas Zliav. Nešetrite na zdraví, ale ušetrite za prípravky na jeho podporu.

Lokácie a prevádzková doba Dr. Max

Zoznam všetkých takmer 300 lekární siete Dr. Max je dostupný na webovej stránke https://www.drmax.sk. Otváracia doba sa môže v jednotlivých pobočkách líšiť. Prelistujte si tematické letáky Dr. Max, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - lekáreň