Notino - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Notino

Spoločnosť Notino je najväčším online predajcom parfumov a kozmetiky. V Európe patrí k veľmi obľúbeným, keďže združuje známe svetové značky ako napríklad Hugo Boss či Chanel, ale nájdete tu aj lokálnych výrobcov, ktorý svoj produkt predávajú výhradne cez notino.sk. Zo širokého sortimentu produktov si vyberie žena aj muž. Pôvodom česká spoločnosť sa od roku 2004 rozrástla do ďalších európskych krajín a dnes ju poznáme aj na Slovensku, kde má svoju predajňu v Bratislave v obchodnom centre Central.

Prečo nakupovať v Notino?

Na predajniach vás čaká vyškolený personál, ktorý vám ochotne pomôže s výberom tej správnej kozmetiky či parfumu. Slúžia však zväčša ako výdajné miesto pre vyzdvihnutie objednávok cez internet na e-shope https://www.notino.sk. Predajne disponujú aj novinkami a bestsellermi, ktoré si tu môžete vyskúšať. Beauty špecialistky vám poradia a všetky produkty predstavia, aby ste si mohli vybrať ten pravý pre vás.

V sortimente Notino nájdete parfumy, kozmetiku, dekoratívnu kozmetiku, ale aj štetce alebo špongie na make-up či laky na nechty. Notino je tiež známe svojimi zľavovými kódmi, ktoré do sveta vypúšťa pravidelne. Notino vás často naláka na zľavy na produkty známych značiek alebo akcie ako je Black Friday, ktorá ponúka neskutočné zľavy pre všetkých, preto je dobré mať o nich prehľad. Pozrite si aj recenzie na produkty od spokojných zákazníčok, ktoré vám s výberom pomôžu. Neurazí ani výhodná doprava zadarmo, ktorú na Notine získate. Na notino.sk kúpite aj prípravky pre starostlivosť o telo či vlasy a tiež napríklad sviečky, difuzéry alebo aromalampy. Využite napríklad skvelú ponuku sviečok značky Yankee Candle a prevoňajte svoj domov.

Lokácie a prevádzková doba Notino

Predajňa Notino v Bratislave v obchodnom centre Central má otváracie hodiny vždy od 10:00 do 21:00. Môžete si tu vyzdvihnúť svoju objednávku alebo si sem len tak zájsť a preskúmať novinky a bestsellery alebo si nechať poradiť od skúsených beauty poradkýň. Než začnete prehliadať produkty, parfumy či kozmetiku, preštudujte si aktuálne zľavy a akcie. Nezmeškajte ani príležitosť využiť zľavový kód, napríklad na darček pre priateľa či priateľku. Nechajte sa rozmaznávať vôňami známych značiek, kúpte si prírodnú kozmetiku alebo preskúmajte novinky vo svete parfumov a kozmetiky.

Najnovšie letáky
Predajcovia - drogérie a parfumérie