Decathlon - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Decathlon

Sieť predajní so športovými potrebami rôznych značiek, Decathlon, je skvelým miestom pre všetkých športovcov. Decathlon má dnes vyše 68 tisíc zamestnancov a predajne po celom svete. Na Slovensku nájdete predajne Decathlon hneď v niekoľkých mestách – Bratislava, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Prešov a Košice. Z aktuálnej ponuky si vyberie každý nadšený športovec, ale aj ten, čo chce so športom len začať. V ponuke Decathlon si vyberiete bicykle, stany aj bežecké topánky. Decathlon sa riadi hodnotami „Vitalita“ a „Zodpovednosť“ a tie aplikujú zamestnanci nielen v práci, ale aj v živote. V letáku Decathlon vždy nájdete skvelé akcie a zľavy, ktoré potešia každého. Nakupovať môžete aj na e-shope na stránke https://www.decathlon.sk.

Prečo nakupovať v Decathlon?

V Decathlone kladú veľký dôraz na inovácie, práve tie sú totiž súčasťou celého podnikania. Od výskumu, cez koncept, až po dizajn a samotnú výrobu. Tento športový reťazec predstavuje raj pre každého, kto má rád šport a zdravý životný štýl. Nebojte sa ani ak so športom len začínate. Skúsený personál vám so všetkým pomôže a poradí. Ani vaša peňaženka sa nemusí báť, pretože leták Decathlon je plný skvelých a výhodných ponúk a akcií, vďaka ktorým ušetríte. Vyberte si z ponuky bicykel, nové bežecké topánky, obuv na hory alebo oblečenie na bojové športy či box. Decathlon vám ponúkne sortiment pre každý šport, rovnako tiež doplnky ako sú batohy, elektronika alebo okuliare aj športová výživa.

Využite aj e-shop a nakupujte z pohodlia domova. Na stránke https://www.decathlon.sk, nájdete všetky výhodné zľavy a akcie či výpredaje. Tak neváhajte a poďte športovať s Decathlonom. Pustiť do športu nebolo nikdy jednoduchšie.

Lokácie a prevádzková doba Decathlon

Predajne Decathlon nájdete na Slovensku v 6 mestách. V Bratislave sú hneď tri predajne, a to v obchodnom centre Eurovea, Pharos a Bory Mall. Otváracie hodiny sú zväčša od 9 do 21:00, rovnako cez týždeň aj počas víkendov. Nakupovať a vyberať môžete aj v e-shope, kde nájdete aj leták s aktuálnymi akciami. V predajniach vám pomôže aj skúsený a vyškolený personál. Prelistujte si tematické letáky Decathlon, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - šport