Asko Nábytok - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Asko

Asko nábytok je významnou spoločnosťou orientovanou na predaj nábytku a bytových doplnkov. Slovenskí zákazníci tu mohli prvýkrát nákupiť v roku 2006, kedy sa otvorila prvá predajne v Nitre. V súčasnej dobe prevádzkuje Asko 6 veľkých predajní a vlastný e-shop. S akčnými cenami sa zoznámite prostredníctvom aktuálneho akciového letáku Asko, ktorý vychádza dvakrát mesačne. Pokochajte sa kvalitným tovarom za priaznivé ceny a skrášlite si váš domov.

Prečo nakupovať v Asku?

Aký nábytok sa bude najlepšie vynímať vo Vašom interiéri? Zo širokej ponuky si vyberiete, nech už uprednostňujete akýkoľvek štýl. A nezabudnite ani na vhodné bytové doplnky a vybavenie na záhradu. Neviete, čo by sa najviac hodilo pre Váš domov? Prejdite si predajňu, e-shop či akciový leták Asko a načerpajte novú inšpiráciu z pestrej ponuky produktov. Príjemné nákupy v nábytkárskom obchode, ktorý má čo ponúknuť, podčiarknu aj kvalitné služby zákazníkom - odborné poradenstvo, zákaznícky servis, doprava, montáž či splátkový predaj. Predajne Asko prispievajú k tomu, aby sa Vám Váš domov páčil a cítili ste sa v ňom pohodlne.

Vďaka pravidelným zľavám a akciám v letáku Asko uskutočníte váš sen o novom bývaní za veľmi priaznivú cenu. A aká lákavá ponuka na Vás čaká v aktuálnom letáku Asko? Prezrite si ho na webe Kompas Zliav vo vysokej kvalite. Vymeňte Váš súčasný nábytok za nový alebo pozdvihnite váš domov vhodným bytovým doplnkom.

Lokácia a prevádzková doba Aska

Predajne Asko nábytok sú súčasťou veľkých obchodných centier v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Prievidzi, Poprade a v Košiciach. Skôr než začnete študovať leták Asko, uistite sa, že je určený pre predajňu, ktorú chystáte navštíviť. Otváracia doba je väčšinou od 9:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Asko, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.