Merkury Market - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Merkury Market

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Merkury Market

Poľská spoločnosť Merkury Market sa orientuje na predaj nábytku a stavebných materiálov už od roku 1991. Skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 produktov určených nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Predajne Merkury Market nájdete v Poľsku, Rakúsku, Maďarsku a v Čechách. Na Slovensku nájdete Merkury Market viac ako 20 predajní, a to napríklad v Bratislave, Komárne, Nitre, Michalovciach, Košiciach, ale aj v Leviciach či Lučenci.

Prečo nakupovať v Merkury Markete?

Produkty majú výborný pomer kvality a ceny. Tie najatraktívnejšie ponuky na Vás čakajú v letáku Merkury Market. Ak sa však tovar, ktorý práve zháňate, v letáku nenachádza, nezúfajte, nájsť ho môžete aj v e-shope https://www.merkurymarket.sk. Neznamená to však, že by ste ho v obchode nezohnali za priaznivú cenu. Nech už preferujete akýkoľvek štýl bývania, z ponuky Merkury Marketu si určite vyberiete svojho favorita, či už zháňate nábytok, niečo na záhradu, plávajúcu podlahu, koberce či sa chcete pustiť do renovácie kuchynskej linky.

Väčšinu nábytku a bytových doplnkov si rovno prehliadnete vo veľkých výstavných priestoroch obchodu. S výberom stavebného, elektroinštalačného materiálu či náradia vám ochotne pomôže skúsený personál, nebojte sa teda, keď si nebudete vedieť rady s výberom osb dosiek, prívesného vozíka alebo vhodnej kúpeľne. Ak vaše bývanie potrebuje pomocnú ruku, obráťte sa na profesionálov s dlhoročnou tradíciou.

Pre prehľad o zľavách a prebiehajúcich akciách odporúčame sledovať aktuálne letáky Merkury Market. Akciové letáky vo vysokej kvalite nájdete na webe Kompas Zliav a ich lákavá ponuka vás bude priam nabádať k výhodnej kúpe. Nečakajte až vám nábytok definitívne vypovie službu, keď si ho možno teraz môžete zaobstarať za bezkonkurenčnú cenu.

Lokácie a prevádzková doba

Na Slovensku prevádzkuje Merkury Market dohromady 21 predajní. Predajne majú otvorené denne väčšinou od 8:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Merkury Market, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje. Zo širokej ponuky nábytku si vyberie naozaj každý. Skrášlite svoju záhradu alebo dom či byt v Merkury Market.

Najnovšie letáky
Predajcovia - nábytok