JYSK - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky JYSK

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Jysk

Jysk je medzinárodný maloobchodný reťazec založený v Dánsku. Ponúka sortiment do domácnosti s dizajnovým nádychom a nájdete tu štýlové škandinávske postele, komody, skrine a mnoho iného. Majte prehľad o akciách s aktuálnym letákom a nakúpte napríklad interiérové doplnky, paplóny alebo vankúše za rozumnú cenu. Akciový leták Jysk vám s tým rád pomôže a vychádza zhruba každých 14 dní. Nakupovať môžete aj v e-shope na stránke https://jysk.sk a vybrať si produkty z aktuálneho katalógu alebo sa pozrieť na výpredaj.

Prečo nakupovať v Jysku?

Napadlo vás niekedy, prečo sa spoločnosť volá Jysk? Tento názov označuje v dánčine čokoľvek, čo pochádza z Jutského polostrova. Názov má vyjadrovať skromnosť, starostlivosť a poctivosť -  hlavné hodnoty spoločnosti. Zákazníci v JYSK radi nakupujú predovšetkým postele, matrace, prikrývky, paplóny a vankúše. Všetko pre kvalitný spánok nájdete v špeciálnom akciovom letáku Jysk. Tlačoviny vychádzajú v rôznych variantách a líšia sa aj dobou platnosti, preto je dobré mať vždy prehľad. Vždy si prečítajte, ku ktorej predajni sa aktuálny leták vzťahuje, nie v každej majú vždy rovnaké akcie a zľavy.

Sortiment Jysku je skutočne obrovský. V katalógu nájdete nábytok, bytové textílie, koberce, domáce dekorácie, potreby do kúpeľne a pracovne, komody, skrine a úložné priestory a v letných mesiacoch nezabúda Jysk ani na širokú ponuku záhradného nábytku, grilov a ďalšieho príslušenstva. Všetko pre vašu "záhradnú pohodu" nájdete v špeciálnom letáku Jysk. Neprehliadnite ani ten aktuálny, kde vždy nájdete akcie a výpredaje pre danú sezónu.

Vďaka webu Kompas Zliav budete mať vždy prehľad o všetkých výhodných ponukách. Na vybavení do domácnosti sa dá ušetriť veľa peňazí. Presvedčte sa o tom aj Vy!

Lokácie a prevádzková doba Jysku

Jysk pôsobí na Slovensku od roku 2006 a v súčasnosti prevádzkuje okolo 40 predajní, ktoré nájdete napríklad v Bratislave, Košiciach, Žiline, ale aj v Nitre či Senici. Otváracia doba je väčšinou od 9:00 do 18:00. Prelistujte si aktuálne letáky Jysk, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje alebo nakupujte v e-shope Jysk, kde nájdete širokú ponuku sortimentu ako aj aktuálny leták a katalóg. Pozrite si aj produkty vo výpredaji a ušetrite ešte viac.

Najnovšie letáky
Predajcovia - nábytok