Möbelix - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Möbelix

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

Čo je vlastne štýl bývania a z čoho sa skladá? No vo veľkej miere sú to hlavne prvky, ktoré do týchto priestorov umiestníme a preto sa oplatí vyberať kvalitu.

Zariaďte si svoje bývanie štýlovo, prakticky a funkčne s Möbelixom

Každý interiér by mal mať svoj originálny štýl. A tento štýl tvoria prvky, ktoré sú v konkrétnych miestnostiach umiestnené, a to, a v akej forme synchronizujú so sebou a svojim okolím.  Podstatnú úlohu tu zohráva najmä nábytok, ale aj menšie doplnky.

Ak sa preto rozhodujete pre inováciu či menšie úpravy interiéru a chcete v ňom dosiahnuť efekt modernosti, pomôcť vám môže predajňa Möbelix so svojimi  aktuálnymi pobočkami v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Leviciach, Nitre, Trenčíne a samozrejme so svojim online shopom https://www.moebelix.sk, ku ktorému máme pohodlný prístup takmer všetci. Stačí si prezrieť aktuálne akčné letáky.

A pri výbere, respektíve zariaďovaní domácnosti sa oplatí zamerať sa na každý priestor individuálne. V tomto smere poukážme na to, že žiadne bývanie sa nezaobíde bez nielen štýlovo, ale hlavne prakticky a funkčne zariadenej kuchyně, kde je dominantou kuchynská linka, samozrejme moderná chladnička a šikovná umývačka riadu. V tomto kuchynskom, resp. pracovnom priestore zasa komfortný efekt dodá odsávačka pary či digestor.

S investíciou do týchto moderných prvkov bude konkrétny priestor funkčnejší a zároveň ho oživíme atraktívnym dizajnom.

Ďalšou súčasťou interiéru, ktorá nás napadne medzi prvými, je obývacia izba, pričom táto miestnosť rovnako poskytuje zaujímavé možnosti, ako zapracovať na jej atraktivite. Skúsme spomenúť napr. trend, akým sú estetické obývacie steny, myslieť pritom môžeme aj na pekné koberce a pravdepodobne uvítame tiež praktický konferenčný stolík.

K najobľúbenejším miestnostiam sa zasa radí spálňa, v ktorej by samozrejme nemali chýbať pohodlné postele, ktoré by ale mali takisto odrážať istý kus estetiky. Po komfortnej stránke sa zasa pod potrebný faktor pohodlia pri spánku podpisujú kvalitné matrace, čo je doplnok, ktorého výber by sme určite nemali podceniť. Veľký úložný priestor a zároveň krásny vizuálny efekt prinesú vstavané skrine. Celkovú eleganciu už len doplnia záclony na oknách podľa vášho vlastného vkusu.

Viete o tom, že najmä v súčasnosti je trendom myslieť na štýlové zariadenie kúpelne a okrem toho tiež exteriéru? Z hľadiska exteriéru je následne voľba jasná, spadá pod kategóriu zahradný nábytok.

Najnovšie letáky
Predajcovia - nábytok