Asko Nábytok - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Asko Nábytok

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Asko

Asko nábytok je významnou spoločnosťou orientovanou na predaj nábytku a bytových doplnkov. Slovenskí zákazníci tu mohli prvýkrát nakúpiť v roku 2006, kedy sa otvorila prvá predajňa v Nitre. V súčasnej dobe prevádzkuje Asko 6 veľkých predajní v slovenských mestách Nitra, Prievidza, Bratislava, Poprad, Košice a Trenčín a má taktiež vlastný e-shop, ktorý nájdete na https://www.asko-nabytok.sk. S akčnými cenami sa zoznámite prostredníctvom aktuálneho akciového letáku Asko, ktorý vychádza dvakrát mesačne. Pokochajte sa kvalitným tovarom za priaznivé ceny a skrášlite si váš domov.

Prečo nakupovať v Asku?

Aký nábytok sa bude najlepšie vynímať vo vašom interiéri? Zo širokej ponuky si vyberiete postele, sedačky aj kuchyne, nech už uprednostňujete akýkoľvek štýl. A nezabudnite ani na vhodné bytové doplnky a vybavenie na záhradu. Neviete, čo by sa najviac hodilo pre váš domov? Prejdite si predajňu, e-shop či aktuálny leták Asko, v ktorom nájdete akcie a zľavy, a načerpajte novú inšpiráciu z pestrej ponuky produktov. Príjemné nákupy v nábytkárskom obchode, ktorý má čo ponúknuť, podčiarknu aj kvalitné služby zákazníkom - odborné poradenstvo, zákaznícky servis, doprava, montáž či splátkový predaj. Predajne Asko prispievajú k tomu, aby sa vám váš domov páčil a cítili ste sa v ňom pohodlne.

Vďaka pravidelným zľavám a akciám v letáku Asko uskutočníte váš sen o novom bývaní za veľmi priaznivú cenu. A aká lákavá ponuka alebo výpredaj na vás čaká v aktuálnom letáku Asko? Prezrite si ho na webe Kompas Zliav vo vysokej kvalite. Vymeňte váš súčasný nábytok za nový alebo pozdvihnite váš domov vhodným bytovým doplnkom.

Lokácie a prevádzková doba Aska

Predajne Asko nábytok sú súčasťou veľkých obchodných centier v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Prievidzi, Poprade a v Košiciach. Skôr než začnete študovať leták Asko, uistite sa, že je určený pre predajňu, ktorú sa chystáte navštíviť. Predajne majú aj vlastné akcie a výpredaje a leták nemusí platiť pre všetky z nich. Otváracia doba je väčšinou od 9:00 do 20:00, preto máte dostatok času si vybrať to najlepšie do vašej domácnosti. S výberom postele alebo kuchyne vám poradí aj ochotný personál. Prelistujte si aj tematické letáky Asko, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

 

Najnovšie letáky
Predajcovia - nábytok