Kondela - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Kondela

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Tempo Kondela

Spoločnosť Tempo Kondela funguje na slovenskom trhu od roku 1992. Pôsobí ako predajca sedacích súprav a nábytku vo všeobecnosti. V súčasnosti firma zamestnáva viac ako 200 ľudí, prevádzkuje 21 vlastných kamenných predajní Kondela a veľkoobchodne dodáva nábytok do stoviek predajní v Slovenskej a Českej republike. Ak hľadáte nábytok za výhodné ceny, sortiment v Tempo Kondela by vás mohol zaujať. Prezrite si aj ich akčné letáky, ktoré prinášajú pravidelné zľavy a výpredaje.

Prečo nakupovať v Tempo Kondela?

V ponuke spoločnosti Tempo Kondela nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší primárne oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete v ponuke ale aj dizajnové vychytávky ako viacfunkčné pohovky, ktoré sú zaujímavé najmä pre mladé rodiny – prekvapia nielen atraktívnym dizajnom, ale aj cenou. Okrem toho nájdete široký sortiment zahŕňa aj jedálenské zostavy, obývacie steny, kuchyne či stoličky.

Všetok nábytok je možné zakúpiť takisto cez e-shop na webe https://www.kondela.sk. Pred samotným nákupom si však prezrite akčné letáky Tempo Kondela. Práve atraktívnou a výhodnou cenou pre svojich zákazníkov sa Tempo Kondela môže pochváliť. Okrem katalógov a akčných letákov si môžete uplatniť aj iné zľavy. Akčné letáky Kondela na našich stránkach Kompas zliav sú vždy aktuálne a vo vysokej kvalite, takže sa nemôže stať, že vám ujde nejaká akcia.

Lokácie a otváracie hodiny predajní Kondela

V súčasnosti prevádzkuje na Slovensku Tempo Kondela 21 predajní po celom Slovensku. Nájdete ich v každom regióne od Námestova až po Nové Zámky. Otváracie hodiny sú väčšinou od 8:30 do 17:00 cez týždeň, cez víkend kratšie. Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu líšiť, radšej si ich preto pred návštevou overte na webe. Prelistujte si aj tematické letáky Kondela, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - nábytok