Sconto nábytok - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Sconto nábytok

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Sconto

Sconto Nábytok je súčasťou nemeckého koncernu Hoffner založeného v roku 1990. Svoju éru u nás spoločnosť začala roku 1995, kedy bola otvorená prvá predajňa v Bratislave, v obchodnej zóne PHAROS.

Obchod ponúka výber zo širokého sortimentu nábytku a ponuku vám príjemne spestria aj zaujímavé zľavy, o ktorých sa dozviete z letáku Sconto. Nezabudnite si každý mesiac skontrolovať jeho aktuálnu verziu.

Prečo nakupovať v Sconto?

Potrebujete nový nábytok či doplnkový sortiment, či sa chcete len porozhliadnuť a zoznámiť sa s aktuálnymi trendmi v bývaní a interiérovom dizajne? Vydajte sa do niektorej z predajní otvorených na Slovensku. Sconto Nábytok momentálne nájdete v Bratislave, Nitre, Trnave a Žiline. Pred návštevou obchodu, či už kamenného alebo internetového, nezabudnite preskúmať leták Sconto. Bola by škoda nechať si ujsť niektorú z lákavých ponúk, ktoré sa v letáku pravidelne vyskytujú. Vo Sconto predajniach si vyberiete, či už zháňate obývaciu stenu, sedaciu súpravu, konferenčný stolík, matrac, rošt, stôl a ďalší nábytok do spálne, obývačky, kuchyne, jedálne, detskej izby, alebo kancelárie. Nechýbajú ani bytové doplnky. Sconto Nábytok je určený všetkým, ktorí požadujú vysokú kvalitu, ale dôležitá je pre nich aj cena. A ak je cena práve to, čo vás zaujíma najviac, inšpirujte sa akčným letákom Sconto. Možno v ňom objavíte za akčnú cenu niečo, čo práve zháňate, alebo vám padne do oka tovar, ktorému neodoláte, aj keď ste jeho kúpu neplánovali. Aktuálny leták Sconto si prezerajte na webe Kompas Zliav. Vždy na ňom nájdete aktuálnu verziu vo vysokej kvalite.

Lokácie a prevádzková doba Sconto

Sconto sa na Slovensku nachádza v 4 mestách – Bratislave, Žiline, Nitre a Trnave. Tovar si tiež môžete zakúpiť na webe https://www.sconto.sk. Predajne sú otvorené denne väčšinou od 9:00 do 19:00 alebo 20:00. Prelistujte si tematické letáky Sconto, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - nábytok