IKEA - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti IKEA

IKEA je celkom určite najznámejšou spoločnosťou predávajúcou nábytok a bytové doplnky na svete. Vznikla vo Švédsku a vďaka lacnému nábytku a severskému dizajnu sa rozšírila po celom svete. Aktuálne letáky, respektíve katalógy, IKEA sa pripravujú po celý rok a prinášajú zaujímavé zľavy a množstvo inšpirácií. Možno práve teraz nastal správny čas na inováciu vášho domova.

Prečo nakupovať v IKEA?

Kto by nepoznal nábytok IKEA? Ide o celosvetovo známu firmu a aj u nás sa teší veľkej obľube, a to aj napriek tomu, že má na Slovensku len jednu predajňu. Ľuďom sa vďaka priaznivým cenám výlet za nábytkom a ďalším vybavením do celého domu, bytu i na záhradu oplatí. Štýlový a praktický nábytok si vyberiete aj do svojej kancelárie či iné prevádzkarne v sekcii Ikea Business.

Obrovský sortiment, priaznivé ceny a služby zákazníkom (vyzdvihnutie tovaru s dopravou, transportné služby, montážne služby, inštalačné služby a ďalšie) sú hlavnými dôvodmi veľkého úspechu spoločnosti IKEA. A ako sa v širokom sortimente zorientovať? Začnite tým, že sa zoznámite s aktuálnym IKEA katalógom. Čaká vás viac ako 300 strán lákavých ponúk. Aj vy tak isto nájdete akčnú ponuku šitú akoby práve vám na mieru.

Katalóg IKEA je dizajnovo atraktívnym prehľadom tovaru s lákavými cenami, ale radi si ním listujú aj tí, ktorí sa práve nechystajú nakupovať. Vďaka jeho obsahu a rozsahu si totiž môžete ľahko udržiavať predstavu o trendoch v interiérovom dizajne. A možno vás predsa len na nákup presvedčí.

Už ste sa podrobne zoznámili so súčasným katalógom plným zliav? Majte ho vďaka Kompasu Zliav vo vysokej kvalite. Inšpirujte sa a dajte vášmu domovu novú tvár.

Lokácie a prevádzková doba IKEA

Na Slovensku môžete nakupovať v jednej predajni IKEA - v Bratislave. Otváracia doba je od 9:00 do 21:00. Prelistujte si tematický katalóg IKEA, v ktorom na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.