JYSK - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Jysk

Jysk je medzinárodný maloobchodný reťazec založený v Dánsku. Ponúka sortiment do domácnosti s dizajnovým nádychom. Majte prehľad o aktuálnych akciách a nakúpte napríklad interiérové doplnky na rozumnú cenu. Akciový leták Jysk vám s tým rád pomôže a vychádza zhruba každých 14 dní.

Prečo nakupovať v Jysku?

Napadlo vás niekedy, prečo sa spoločnosť volá Jysk? Tento názov označuje v dánčine čokoľvek, čo pochádza z Jutského polostrova. Názov má vyjadrovať skromnosť, starostlivosť a poctivosť -  hlavné hodnoty spoločnosti. Zákazníci v JYSK radi nakupujú predovšetkým prikrývky, vankúše a matrace. Všetko pre kvalitný spánok nájdete v špeciálnom akciovom letáku Jysk. Tlačoviny vychádzajú v rôznych variantách a líšia sa aj dobou platnosti.

Sortiment Jysku je skutočne obrovský. Nábytok, bytové textílie, domáce dekorácie, potreby do kúpeľne a pracovne, úložné priestory a v letných mesiacoch nezabúda Jysk ani na širokú ponuku záhradného nábytku, grilov a ďalšieho príslušenstva. Všetko pre Vašu "záhradnú pohodu" nájdete v špeciálnom letáku Jysk.

Vďaka webu Kompas Zliav budete mať vždy prehľad o všetkých výhodných ponukách. Na vybavení do domácnosti sa dá ušetriť veľa peňazí. Presvedčte sa o tom aj Vy!

Lokácia a  prevádzková doba Jysku

Jysk pôsobí na Slovensku od roku 2006 a v súčasnosti prevádzkuje okolo 40 predajní. Otváracia doba je väčšinou od 9:00 do 18:00. Prelistujte si tematické letáky Jysk, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.