Kaufland - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Kaufland

Prvá predajňa Kaufland bola na Slovensku otvorená v roku 2000 v Poprade. V Kauflande nájdete širokú ponuku sortimentu čerstvých a trvanlivých potravín, drogistického a spotrebného tovaru. Pre všetkých priaznivcov výhodných nákupov vychádza každý štvrtok leták Kaufland. Majte prehľad o všetkých zľavách aj Vy.

Prečo nakupovať v Kauflande?

Kaufland patrí k vedúcim potravinárskym reťazcom v Nemecku a svojich stálych zákazníkov má aj u nás. Ponúka Vám obrovský výber tovaru rôznych výrobcov. V popredí stojí hlavne privátna značka K-Classic, sľubujúca kvalitu so zárukou diskontnej ceny. Ľudia tiež nedajú

dopustiť na mäso špičkovej kvality vyrábané vo vlastnom mäsiarstve. V predajniach a akciových letákoch Kaufland ho nájdete pod označením K-Purland. Nesklame Vás ani ovocie a zelenina od mnohých tuzemských pestovateľov. Chcete mať istotu, že tovar zakúpený v Kauflande nenájdete u konkurencie lacnejší? Sledujte v obchode označenie "Záruka diskontnej ceny". Je súčasťou viac ako 2 500 výrobkov naprieč celým sortimentom.

Na ďalšie akčné ponuky sa môžete tešiť každý týždeň. Zoznámte sa s nimi prostredníctvom aktuálneho letáku Kaufland. Ponúkne vám nielen potraviny, ale aj iný atraktívny tovar. Každá predajňa ma vlastný leták Kaufland, preto sa uistite, či propagované zľavy sú aktuálne aj pre obchod, do ktorého sa chystáte. Aký tovar by rozhodne nemal ujsť Vašej pozornosti? Pozrite sa na aktuálny leták Kaufland. Kompas zliav Vám ho ponúka vo vysokej kvalite. Hor sa na výhodné nákupy!

Lokácia a prevádzková doba Kauflandu

Kaufland v súčasnej dobe prevádzkuje na Slovensku okolo stovky predajní. Najbližšie pobočky nájdete na webe https://www.kaufland.sk. Otváracia doba je väčšinou od 7:00 do 21:00. Prelistujte si aktuálne letáky Kaufland, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.