Lidl - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Lidl

Nemecká predajňa Lidl pôsobí na Slovensku od roku 2004 a v súčasnosti tu prevádzkuje viac ako 130 predajní. Až 80 % sortimentu tvorí vyše 100 privátnych značiek. Lidl pravidelne získava od zákazníkov rôzne ocenenia, medzi ktoré patrí napríklad Najdôveryhodnejšia značka v kategórii potravín alebo Cena verejnosti v prestížnej súťaži Obchodník roka. Veľkej obľube sa predajňa teší vďaka svojim tematickým týždenným akciám ako XXL týždeň, Retro týždeň, Taliansky týždeň, Americký týždeň, Francúzsky týždeň či Grécky týždeň, vďaka ktorým si môžete dopriať zahraničné špeciality za vynikajúce ceny. O akciovom tovare Lidl sa u nás vždy dozviete s predstihom v aktuálnom online letáku.

Prečo nakupovať v Lidli?

Spoločnosť Lidl predáva nielen známe a zvučné značky, ale tiež svoj vlastný sortiment, ktorý v inom obchode nenájdete. Pravidelne víťazí nad konkurenčnými predajňami v nezávislých testoch. Vďaka vlastným výrobcom a dodávateľom, tu zakúpite prevažne nemecké výrobky tej najvyššej kvality za vynikajúce a lákavo nízke ceny. Vyberte si zo širokého sortimentu potravín, elektroniky, potrieb do domácnosti, oblečenia alebo hračiek pre deti. Lidl prevádzkuje aj vlastné webové stránky https://www.lidl.sk a foodblog https://kuchynalidla.sk, kde nájdete inšpiráciu na zaujímavé a chutné recepty.

Jedine v Lidli zakúpite privátne značky:

  • Argus (špeciálne vytvorená značka pre milovníkov piva, originálna receptúra Argus 10)
  • Bluedino (jemné a aromatické syry z toho najkvalitnejšieho mlieka)
  • Combino (široká škála cestovín rôznych tvarov v pravom talianskom štýle)
  • Formil (špeciálne pracie prostriedky pre čiernu, bielu a farebnú bielizeň, chráni farby a dokonale odstraňuje škvrny)
  • J.D. Gross (exotické čokolády s vysokým podielom kakaa)
  • Pikok (údeniny od lokálnych výrobcov, ktoré prechádzajú pravidelným testovaním v súlade s IFS / BRC zahŕňajúce tiež podznačku Pikok Pure, ktorá neobsahuje konzervanty ani farbivá)
  • Lupilu (detské oblečenie pre bábätká i školopovinné deti za fantastické ceny a vo vynikajúcej kvalite)
  • Crivit (športové a funkčné oblečenie pre vonkajšie i indoorové aktivity)
  • Cien (obľúbená značka kvalitnej kozmetiky s účinným zložením za veľmi priaznivé ceny)

Lokácia a prevádzková doba Lidla

Lidl sa nachádza vo všetkých väčších mestách po celej Slovenskej republike napríklad v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Trenčíne, Košiciach, Banskej Bystrici alebo Prešove. Predajne majú otvorené denne od 7:00 do 20:00. Akciové letáky vychádzajú každý pondelok a platia do nedele. Prelistujte si tematické letáky Lidl, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.