Merkury Market - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Merkury Market

Poľská spoločnosť Merkury Market sa orientuje na predaj nábytku a stavebných materiálov už od roku 1991. Skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 produktov určených nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Predajne Merkury Market nájdete v Poľsku, Rakúsku, Maďarsku a v Čechách.

Prečo nakupovať v Merkury Markete?

Produkty majú výborný pomer kvality a ceny. Tie najatraktívnejšie ponuky na Vás čakajú v letáku Merkury Market. Ak sa však tovar, ktorý práve zháňate, v letáku nenachádza, nezúfajte. Neznamená to, že by ste ho v obchode nezohnali za priaznivú cenu. Nech už preferujete akýkoľvek štýl bývania, z ponuky Merkury Marketu si určite vyberiete svojho favorita. Väčšinu nábytku a bytových doplnkov si rovno prehliadnete vo veľkých výstavných priestoroch obchodu. S výberom stavebného, elektroinštalačného materiálu či náradia vám ochotne pomôže skúsený personál. Ak vaše bývanie potrebuje pomocnú ruku, obráťte sa na profesionálov s dlhoročnou tradíciou.

Pre prehľad o zľavách a prebiehajúcich akciách odporúčame sledovať aktuálne letáky Merkury Market. Akciové letáky  vo vysokej kvalite nájdete na webe Kompas Zliav a ich lákavá ponuka Vás bude priam nabádať k výhodnej kúpe. Nečakajte, až Vám nábytok definitívne vypovie službu, keď si ho možno teraz zaobstarať za bezkonkurenčnú cenu.

Lokácia a prevádzková doba

Na Slovensku prevádzkuje Merkury Market dohromady 21 predajní. Predajne majú otvorené denne väčšinou od 8 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Merkury Market, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.