Möbelix - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Möbelix

Kde na Slovensku kupovať nábytok? Možností je viacero, no čoraz viac obľúbenejšia je  predajňa nábytku Möbelix. Tá pravidelne prináša akciové ponuky, s ktorými sa môžete zoznámiť v aktuálnom letáku vychádzajúcom každých 14 dní v pondelok. Vďaka letáku Möbelix budete mať zároveň prehľad aj o trendoch z oblasti bývania.

Prečo nakupovať v Möbelix?

Široký výber nábytku a sortimentu z oblasti bývania nájdete v Möbelixe za diskontné ceny. „Möbelix - nestojí skoro nič "... A to platí predovšetkým vtedy, keď si nábytok vyberáte z aktuálneho akciového letáku. Predajne Vám okrem výhodného tovaru ponúkajú aj ďalšie služby, ktoré určite oceníte - montážny servis, dodanie, rýchle vybavenie, nákupy na splátky, kartu výhod atď. Urobte si lepšiu predstavu o vysnívanej kuchyni -  Möbelix ide s dobou, takže samozrejmosťou je 3D počítačové plánovanie vstavaných kuchýň a kuchynských blokov. Ešte s niečím si neviete rady? Ochotný personál v Möbelix vám rád pomôže a poskytne užitočné informácie.

Nový nábytok, doplnky, módne textilné výrobky - vďaka akciovému tovaru z oblasti bývania vnesiete svieži závan do vášho domova. Inšpirujte sa aktuálnym letákom Möbelix, ktorý nájdete na webe Kompas zliav vo vysokej kvalite. Už viete, čím skrášlite váš domov?

Lokácia a prevádzková doba Möbelix

Na Slovensku prevádzkuje Möbelix 9 predajní a pôsobí tiež v Rakúsku, Maďarsku, Českej republike a v Chorvátsku. Predajne majú otvorené denne väčšinou od 9:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Möbelix, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.