TESCO - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Tesco

Britská spoločnosť Tesco vstúpila na slovenský trh v roku 1996. Chystáte sa do niektorej z predajní Tesco? Prelistujte si aktuálny leták v pohodlí Vášho domova a zoznámte sa s akčnou

ponukou. Aktuálny akciový leták Tesco vychádza vždy v stredu. Už viete, čo výhodne nakúpite tento týždeň?

Prečo nakupovať v Tescu?

Sortiment tovaru závisí od konkrétnej predajne. Potraviny, drogériu a ďalší základný spotrebný tovar nájdete vo všetkých pobočkách Tesco. Pre výhodnejší nákup nahliadnite do aktuálneho akciového letáku. Vždy sa inšpirujte letákom určeným pre predajňu Tescu, do ktorej máte namierené.

Ak chcete nakupovať kvalitné potraviny a ďalšie výrobky za priaznivú cenu, zamerajte sa priamo na značku Tesco. Nájdete tu mliečne výrobky, lahôdky, pečivo, ovocie a zeleninu, suché potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje či drogériu.

Okrem značky Tesco sa v produktovom portfóliu nachádza tiež TESCO Finest, TESCO Organic, TESCO Pravá chuť, TESCO Healthy Living, TESCO Light Choices a TESCO Value. Nech už plánujete malý či veľký nákup, majte pri zostavovaní nákupného zoznamu po ruke aktuálny leták Tesco. Vždy v ňom nájdete niečo, čo si radi na svoj zoznam pripíšete. Akciový leták Vám prináša Kompas zliav vo vysokej kvalite pre ľahkú čitateľnosť. Nenechajte si ujsť potraviny a ďalší tovar za priaznivé ceny.

Lokácia a prevádzková doba Tesco

Na Slovensku prevádzkuje Tesco obchodné domy, hypermarkety, malé hypermarkety, supermarkety, expres predajne a čerpacie stanice. Celý zoznam nájdete na stránke https://tesco.sk. Prelistujte si tematické letáky Tesco, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.